WIATY GARAŻOWE

WIATY GARAŻOWE

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń!

Dlaczego warto zdecydować się na wiaty garażowe?

Wiaty to bardzo popularne elementy wyposażenia naszego domu. Pozwalają nam na przechowywanie narzędzi, drewna, węgla lub samochodu. Ich zastosowanie jest uniwersalne oraz bardzo pomocne. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Sprawdzamy.

Dodatkowa przestrzeń

Wiaty garażowe to doskonały sposób na poszerzenie swojej przestrzeni magazynowej na podwórku. Często jej nam brakuje na przykład ze względu na obecność wielu narzędzi oraz pojazdów. Wiata pomimo swojej otwartej struktury potrafi dobrze ochronić przedmioty i urządzenia przed zalaniem. Skutecznie zatrzymuje również wiatr, który mógłby uszkodzić delikatne narzędzia. Często wiaty garażowe metalowe wykorzystuje się do składowania drewna oraz węgla. Dzięki temu możemy być pewni, że materiały będą odpowiednio zabezpieczone przed negatywnym oddziaływaniem warunków atmosferycznych. Wiaty sprawdzają się również do przechowywania naszych pojazdów. Tyczy się to nie tylko samochodów, ale również motorów oraz skuterów.

Ochrona przed deszczem oraz wiatrem

Wiaty garażowe z poliwęglanu to z kolei idealne zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Materiał skonstruowany jest w ten sposób, aby zatrzymać deszcz, grad a nawet silny wiatr. Dobrze zamontowana konstrukcja z pewnością zabezpieczy nasze mienie przed ewentualnym uszkodzeniem. Sama wiata nie rysuje się oraz nie ulega korozji. Jest to bardzo ważne szczególnie podczas jesiennych deszczy. Wiata może zostać dodatkowo ocieplona co z pewnością korzystnie wpłynie na dobry stan naszego mienia.

Tańsza alternatywa garażu

Nowoczesne wiaty garażowe z pewnością są w stanie całkowicie zamienić tradycyjne garaże. Dzieje się tak dlatego, że są bardzo wytrzymałe oraz pojemne. Mniej skomplikowana konstrukcja powoduje, że szybciej możemy ją zbudować i cieszyć się jej skutecznością. Garaże natomiast to długotrwałe oraz drogie prace, na które nie każdy może sobie pozwolić. Wiaty garażowe dwustanowiskowe to dobre rozwiązanie w przypadku posiadania większej ilości pojazdów. Pomieszczenia łudząco przypominają garaże, jednak są ich tańszą alternatywą.

Budowa wiaty bez zezwolenia

Wiaty garażowe bez zezwolenia to z pewnością dobre rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć wielu problemów dotyczących biurokracji. Ich budowa nie wymaga otrzymania odpowiedniego zezwolenia, dzięki czemu nie musimy przejmować się wieloma wizytami w urzędach. Są one uciążliwe ze względu na między innymi długi czas oczekiwania oraz konieczność skompletowania wielu wniosków. Wiata garażowa to dobry sposób na szybką i bez problemową przestrzeń, pod którą będziemy w stanie umieścić swój dobytek.

Większy design

Wiaty mogą stanowić doskonałe wypełnienie naszej przestrzeni. To również idealne urozmaicenie naszego domu. Wiaty garażowe drewniane mogą pasować zarówno do jasnych jak i ciemnych odcieni. Dodatkowo sprawdzą się obok ogrodów, które chętnie goszczą na naszych podwórkach. Wiaty garażowe drewniane z pomieszczeniem gospodarczym mogą pomóc nam przechować najważniejsze narzędzia do pielęgnacji trawnika. Łatwość w budowaniu również pozytywnie wpływa na użytkowość całej konstrukcji. Możemy postawić ją w każdym miejscu na naszym podwórku.

Różne rodzaje wiat

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wiat garażowych. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać odpowiedni produkt pod nasze preferencje. Dla przykładu wiaty stalowe garażowe doskonale sprawdzą się w miejscach, w których intensywność silnych wiatrów jest na zwiększonym poziomie. Mogą to być tereny górzyste lub znajdujące się na otwartej przestrzeni. W takim przypadku stal doskonale zabezpieczy nasze mienie, ponieważ jest to materiał niezwykle wytrzymały. Z kolei wiaty garażowe aluminiowe sprawdzą się, gdy oczekujemy lekkiej konstrukcji, którą można bez trudu zdemontować oraz przenieść. Może to być kluczowe między innymi na placach budowy, które wymagają zamkniętej przestrzeni do składowania materiałów.

realizacja garaże - superbramy (44)

Szybkość realizacji

Szybkość realizacji to kolejna zaleta, która wyróżnia wiaty garażowe. Małopolska szczególnie wyróżnia się pod względem ilości takich zamówień. To właśnie ekspresowy montaż zachęca klientów do skorzystania z oferty. Wiata garażowa z pewnością sprawdzi się na tym terenie, ponieważ dostarczy nam cennej przestrzeni do magazynowania różnych urządzeń oraz przedmiotów. Wiaty garażowe z pomieszczeniem gospodarczym zdecydowanie rozbudują nam miejsce i pozwolą na składowanie większej ilości narzędzi. Wiele osób również zastanawia się, ile kosztują wiaty garażowe. Cennik dostępny jest bezpośrednio na stronach producentów. Warto w tym celu odwiedzić je poprzez wpisanie odpowiedniej frazy w naszą ulubioną wyszukiwarkę.

Jest wiele elementów, dla których warto zdecydować się na wiaty garażowe. Kraków to miejsce, w którym sprawdzą się szczególnie. Silne wiatry oraz ulewy podczas niektórych sezonów mogą przynieść wiele szkód. Dzięki wiatom możemy przechować najważniejsze przedmioty, które zyskają bezpieczną przestrzeń. Wiata izoluje je przed wilgocią, wiatrem oraz gradem. Jest to szczególnie ważne, jeśli posiadamy samochód lub inny pojazd. Dodatkowo wiata może być wykonana bez kompletowania odpowiednich zezwoleń. Jest natomiast swoimi cechami zbliżona do tradycyjnych garaży.

Wszystko zaplanowane? A może potrzebujesz w swoim garażu czegoś ekstra? Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas
i daj znać, kiedy widzimy się u Ciebie!

x  Powerful Protection for WordPress, from Shield Security
This Site Is Protected By
Shield Security