GARAŻE NA WYMIAR

GARAŻE

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń!

SUPERBRAMY - renomowany producent garaży na wymiar w województwie małopolskim.

Ponad 5 lat doświadczenia w branży, a na swoim koncie mamy już setki zrealizowanych projektów. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski! Odwiedź nas, lub umów się z nami w Bochni i Krakowie!

Wizja zarysowanego lakieru spędza Ci sen z powiek? A może szukasz praktycznego miejsca, w którym będziesz mógł przechowywać narzędzia i artykuły ogrodnicze?

Doskonale wiemy, że przy domach jednorodzinnych nie zawsze uda się znaleźć wystarczająco dużo miejsca na dobudowanie garażu. Jeśli nie zaplanowałeś miejsca postojowego dla swojego auta etapie wybierania projektu, nie musisz się martwić! Nasz zespół zrobi to za Ciebie.

W naszej ofercie znajdziesz wszystko zarówno dla fanów dwóch kółek, wielbicieli klasyków oraz sportowych aut! Niezniszczalny blaszak czy nowoczesny garaż drewnopodobny – to Ty decydujesz jak będzie wyglądał Twój garaż! Wykonamy dla Ciebie garaż blaszany na wymiar. Skorzystaj z naszej oferty indywidualnych projektów garaży jedno lub dwustanowiskowych, garaży blaszanych ocieplonych lub sprawdź dostępne modele na naszej stronie.

Nasze garaże wolnostojące postawisz w dowolnym miejscu,
a rozbudowane możliwości konfiguracji parametrów z powodzeniem pozwolą Ci dopasować konstrukcję i kolory tak, by spójnie korespondowały z bryłą Twojego domu oraz sąsiadującym otoczeniem.

Jedna konstrukcja – wiele możliwości! Garaże blaszane
i drewnopodobne w już w 10 dni

Lekka konstrukcja, szybki montaż i dowolne możliwości konfiguracji. Sprawdź dostępne rozwiązania i stwórz własny projekt garażu na wymiar dopasowany do Twoich potrzeb, a nasza ekipa zrealizuje prace budowlano- montażowe w 10 dni!

realizacja garaże - superbramy (25)

Wymiary garaży blaszanych i drewnopodobnych dostępnych w naszej gotowej ofercie:

Wymiary garażu
(długość x szerokość
w metrach)
Łączna powierzchnia użytkowa projektowanego garażu
2×3 6 m2
3×4 12 m2
3×5 15 m2
3×6 18 m2
4×5  20 m2
6×5 30 m2
4×6 20 m2
5×6  30 m2
6×6  36 m2

Czy wiesz, że… Zgodnie z Art. 29 Ustawy Prawo Budowlane, pozwolenie na budowę garażu nie jest wymagane? Jeżeli łączna powierzchnia użytkowa garażu nie przekracza 35m2 gotową konstrukcję możesz postawić od ręki! Jeżeli planujesz budowę większego obiektu- realizacja prac musi odbyć się za wydaniem pozwolenia na budowę przez właściwą jednostkę administracji publicznej właściwą dla lokalizacji prac budowlanych. Niezbędne wnioski oraz wykaz załączników pobierz ze strony urzędu. Decyzja o pozwoleniu na budowę zostanie wydana w ciągu 21 dni od daty wpływu Twojego wniosku.

* Do projektu garażu możesz dodać także dodatkowe elementy wyposażenia, zwiększające komfort użytkowania, np. okna, dodatkowe drzwi.

Garaże blaszane na wymiar – zmierz i dopasuj wymiary i komponenty do swoich potrzeb!

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem małego garażu, warto zastanowić się nad tym, czy w przyszłości w Twoim domu nie przybędzie więcej pojazdów. A jeśli w domu lub na brakuje Ci pomieszczenia, w którym mógłbyś trzymać sprzęt ogrodowy lub składować opał- zastanów się nad opcją, jakim jest garaż z wiatą.

Masz już gwarancję, że wymiary Twojego garażu bez problemu zmieszczą samochód, rower i wszystkie inne narzędzia niezbędne do wykonywania drobnych napraw w domu oraz prac w ogrodzie? Czas skonfigurować jego najważniejsze parametry!

Chcesz kupić garaż na lata? Zadbaj o wysoką jakość komponentów i dodatkową ochronę. W naszej ofercie znajdziesz 4 rodzaje blach:

  • cynkowaną I gatunku – jest niezwykle trwała i nie wymaga stosowania zabiegów konserwacyjnych
  • powlekaną RAL – otwiera przed właścicielem wachlarz możliwości, dzięki czemu możesz zamówić u nas garaż w dowolnie wybranym przez siebie kolorze
  • powlekaną matową,
  • imitację drewna, która doskonale komponuje się z architekturą ogrodową.

Chroń swoje pojazdy i narzędzia! Wybierz solidny garaż blaszany, który zapewni Ci trwałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych na długi czas! O szczegóły dopytaj naszego doradcę.

Twój garaż powinien być przede wszystkim funkcjonalny. Niezależnie od tego, czy planujesz zaadaptować w nim pomieszczenie gospodarcze przy domu lub w ogrodzie, albo marzy Ci się własny warsztat, na etapie projektowania zwróć szczególną uwagę na:

  • typ drzwi – uchylne lub dwuskrzydłowe- rekomendowane przede wszystkim dla garaży dwu i wielostanowiskowych,
  • konstrukcję dachu – jednospadzisty lub dwuspadzisty
  • kolorystykę projektu – dobrze, jeżeli Twój garaż będzie spójnie korespondował z resztą otoczenia! Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy pełną paletę kolorów, a jeśli wolisz nieco bardziej ekologiczny styl- zdecyduj się na drewnopodobne wykończenie.

Wszystko zaplanowane? A może potrzebujesz w swoim garażu czegoś ekstra? Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas
i daj znać, kiedy widzimy się u Ciebie!